poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Poznań: Prace w tunelu na Czechosłowackiej. Będą utrudnienia w ruchu!

15 kwietnia rozpoczyna się kolejny etap prac związanych z naprawą nawierzchni w tunelu w ul. Czechosłowackiej. Przez dwa tygodnie obiekt będzie zamknięty dla ruchu.

Prace będą polegały na sfrezowaniu nawierzchni w okolicy zatok autobusowych, zamontowaniu dodatkowego drenażu. Jego zadaniem będzie zbieranie gromadzącej się wody i odprowadzenie jej do kanalizacji deszczowej. Następnie ułożona zostanie nowa nawierzchnia. Następnie prowadzone będą jeszcze prace wykończeniowe, które nie powodują większych utrudnień w ruchu. Całość ma zakończyć się w połowie maja.

Znaki zakazu ruchu zostaną ustawione na skrzyżowaniach z ul. Modrzewiową i Łozową. Przejechać będzie można nad tunelem ulicami 28 Czerwca 1956 roku i Opolską. Możliwy będzie dojazd do posesji.

Na okolicznych ulicach zostaną ustawione znaki z sugerowanymi objazdami. Kierowcy będą mogli poruszać się ul. Łozową, ul. św. Szczepana, ul. Opolską, ul. Świerkową, a w przeciwnym kierunku ul. Modrzewiową, ul. Jesionową do ul. Opolskiej.

ZDM, el

Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoPoznań: Prace w tunelu na Czechosłowackiej. Będą utrudnienia w ruchu!