Poznań: Prace na Lechickiej wstrzymane. Z powodu pogody

Naramowice plac budowy - tramwaj Nowonaramowicka fot. Sławek Wąchała

„Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne odwołane zostały prace zapowiadane na 29 listopada oraz najbliższe dni” – poinformowały władze Poznania. Zmiana organizacji ruchu nie zostanie wiec wprowadzona do czasu zmiany pogody.

Ze względów technologicznych układanie ostatniej warstwy nawierzchni jezdni nie może odbywać się podczas opadów i niskiej temperatury, trzeba wiec będzie poczekać z tym do zmiany pogody.

Przypomnijmy, że 29 listopada miały się rozpocząć prace przy układaniu ostatniej warstwy nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu ul. Sarmackiej i al. Praw Kobiet. Natomiast 30 listopada i 1 grudnia ostatnia warstwa nawierzchni miała być układana na jezdni ul. Naramowickiej, na odcinku od marketu do Lechickiej. Z powodu tych prac na ulicach miała być zmieniona organizacja ruchu – jednak ponieważ nie rozpoczną się do czasu zmiany pogody, organizacja ruchu nie zmieni się.

Źródło: UMP


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978