Poznań: Polityczki Lewicy zapraszają na piknik

Lewica tęczowe maseczki fot. Lewica

Kocyk, piękne okoliczności przyrody – i rozmowy o polityce z posłankami Lewicy, które zapraszają na piknik w parku w Starym Korycie Warty dziś o godzinie 16.00. „Żeby zmiana w Polsce mogła się dokonać, musimy o niej rozmawiać!” – zapraszają polityczki.

Zdaniem polityczek Polacy muszą rozmawiać o tym, co im się podoba, a co nie, a obowiązkiem polityków jest słuchanie tego, co mają im do powiedzenia.
„Dlatego ruszamy w wakacyjną trasę” – napisały w zaproszeniu polityczki. – „Autobus polityczek Lewicy do końca lata przemierzy tysiące kilometrów i odwiedzi kilkanaście miast. Dużych i małych, wojewódzkich i powiatowych. Będziemy z Wami przez wszystkie wakacyjne weekendy! Porozmawiamy o drożyźnie w sklepach, o prawach kobiet, o świeckim państwie, o nowoczesnej, o systemie ochrony zdrowia, edukacji i o wszystkim, z czym do nas przyjdziecie”.

Na pikniku będzie też specjalna urna, która będzie podróżować z polityczkami w autobusie i do której każdy chętny będzie mógł wrzucić opis swojego pomysłu na Polskę.
„Razem z Wami urządzimy kraj na nowo i ZROBIMY TO LEPIEJ niż ci, którzy zarządzają naszą ojczyzną teraz!” – obiecują polityczki.

Dziś polityczki zapraszają od 16.00 do Parku w Starym Korycie Warty. Kolejne etapy podróży miejsca postoju autobusu będą podawane na bieżąco w mediach społecznościowych.

Podziel się:

Ostatnio dodane: