Politechnika Poznańska, fot. PP

Poznań: Politechnika Poznańska odwołała Targi Pracy. Z powodu koronawirusa

Profesor Tomasz Łodygowski, rektor PP, podjął decyzję o przełożeniu XXIV Targów Pracy Politechniki Poznańskiej stosując się do rekomendacji MNiSW z powodu zagrożenia koronawirusem. Jak zapowiedział, impreza odbędzie się najprawdopodobniej w październiku.

Targi miały się odbyć w 18-19 marca, jednak w związku z sytuacją epidemiologiczna i reakcjami wystawców wszystkie rezerwacje zostają anulowane, a same targi przełożone na 21-22 października tego roku. Jednak uczelnia kontynuuje prace nad przygotowaniem informatora on-line dotyczącego zapotrzebowania na praktykantów, stażystów i potencjalnych pracowników – na podstawie dostarczonych formularzy do informatora targowego. Informator będzie umieszczony na stronie www.cpk.put.poznan.pl oraz zostanie przesłany w formie mailingu do studentów.

Rektor podjął także decyzję, że studenci Politechniki Poznańskiej, powracający z Chin, Korei Południowej, Włoch, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu oraz studenci zagraniczni przyjeżdżający z tych krajów zwolnieni są z uczestnictwa w zajęciach oraz innych aktywnościach przez 2 tygodnie od dnia przyjazdu na terytorium RP. Nieobecność zostanie usprawiedliwiona na podstawie dokumentu podróży potwierdzającego wjazd do Polski.

PP, el

Dodaj komentarz

avatar