Poznań: Policja szuka świadków wypadku na ulicy Kraszewskiego

policja fot. policja

Wypadek miał miejsce 29 czerwca: około godziny 13.00 na ulicy Kraszewskiego rowerzysta potrącił kobietę. Policjanci szukają mężczyzny, który może mieć związek z tym wydarzeniem.

Do wypadku doszło na wysokości budynku nr 4 przy Kraszewskiego. Rowerzysta, poruszający się rowerem marki Kands, potrącił idącą chodnikiem kobietę. Po zdarzeniu porzucił rower oraz torbę termiczną do przewozu jedzenia, a następnie oddalił się pieszo ulicą Słowackiego.

Z informacji przekazanej policjantom wynika, że rowerzysta najprawdopodobniej był cudzoziemcem. Rysopis: mężczyzna tęgiej budowy ciała, ubrany w szary T-shirt, jeansy długości ¾ oraz ciemne buty z jasną podeszwą.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu opublikowali wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które były świadkami wypadku lub rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-130-90, 47 77-156-13 lub 112 – czynny całą dobę.

KMP Poznań

Podziel się: