Poznań: Policja na nielegalnym zlocie fanów samochodów

nielegalny zlot samochodów fot. policja
Mandaty, zatrzymane dowody rejestracyjne i prawa jazdy, narkotyki i kilka aut nadających się tylko do jazdy na… lawecie. To efekt nocy spędzonej przez poznańskich policjantów na imprezie miłośników samochodów.

Miłośnicy czterech kółek spotkali się w Poznaniu w nocy z soboty na niedzielę, aby świętować urodziny popularnej grupy zrzeszającej fanów samochodów.
„Zgromadzenie było nielegalne, więc pomimo iż zaproszenia nie otrzymaliśmy, postanowiliśmy się „wprosić” – informują poznańscy policjanci.

Ekipa była silna: oprócz policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i Oddziału Prewencji Policji KMP Poznań na miejscu był też policyjny śmigłowiec. Wszystko po to, by skontrolować kilkudziesięciu uczestników nielegalnej imprezy.
„Niektórzy dostali od nas prezenty w postaci mandatów” – informuje poznańska policja. – „Inni odjechali bez dowodów rejestracyjnych z pomocą drogową, ponieważ ich pojazdy w takim stanie nie powinny poruszać się po drogach, było też kilka zatrzymanych praw jazdy i osoba, która kierowała autem pod wpływem narkotyków”.

KMP


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978