Pogoda w Poznaniu. Jaka będzie pogoda w Poznaniu? 26 – 31 sierpnia 2019

Upały i burze – tak można podsumować pogodę w ostatnim tygodniu sierpnia. Będzie gorąco, wilgotno i burzowo. Osoby z chorobami krążenia nie będą się czuły najlepiej w tym tygodniu.

Poniedziałek 26 sierpnia słoneczny i bardzo ciepły, z temperaturą dochodzącą do 28 stopni Celsjusza w dzień, a w nocy do +17 stopni. Upały powinny złagodzić chmury, które od czasu do czasu będą pojawiać się na niebie.

Wtorek, 27 sierpnia, jeszcze cieplejszy, temperatury mogą sięgać 32 stopni, a w nocy +19. tego dnia może popadać i możliwe są też burze.

Opady na pewno nas nie miną w środę i czwartek. Będzie gorąco i burzowo. Temperatury w ciągu tych dni dojdą do 30, a nawet 33 stopni Celsjusza, w nocy spadną do +20.

Burze są możliwe także w piątek, ale ten dzień zapowiada się już na nieco chłodniejszy. Temperatury będą dochodziły tylko do 26 stopni w dzień, a do 18 w nocy.

Weekend będzie słoneczny i gorący. W sobotę temperatura będzie dochodziła do 26 stopni, a w niedzielę – 30 stopni. Chłodniej będzie w nocy, bo tylko 15 stopni Celsjusza.

el

Dodaj komentarz

avatar