poszukiwani fot. kmp

Poznań: Pobicie na Jeżycach. Policja przewidziała nagrodę za pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców

Poznańska policja zdecydowała się na wyznaczenie nagrody za pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców brutalnego pobicia na Jeżycach.

Do samego pobicia doszło w maju tego roku. Wizerunek sprawców został natomiast opublikowany dwa dni temu. Zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu miejskim. – Policjanci z Komisariatu Poznań Jeżyce poszukują dwóch sprawców, którzy 8 maja br. wieczorem, w jednej z kamienic przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu pobili lokatora budynku. Bandyci bez żadnego powodu zaatakowali mężczyznę, bili go pięściami i kopali. W między czasie jeden z nich wybił kilka szyb na klatce schodowej. Po wszystkim uciekli – relacjonował przebieg zdarzenia Maciej Święcichowski z poznańskiej policji.

Teraz funkcjonariusze z Poznania zdecydowali się wyznaczyć dodatkowo nagrodę pieniężną za pomoc w znalezieniu sprawców pobicia. Jej wysokości policja nie podaje. 

Każda osoba, która jest w stanie pomóc ustalić tożsamość mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszona jest o kontakt z policją pod numerem telefonu: 61 84 12211.

 

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze