Poznań: Partyzantka – Poznań czyli kolejna odsłona Strajku Kobiet

„Spotykamy się na skrzyżowaniu ulic św. Marcin i Ratajczaka” – zapraszają organizatorzy akcji. – „Nie jesteś sama i krzycz z nami głośno do sióstr!”. Spotkanie rozpocznie się o 19.00.

„Nie udało im się wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji ścieżką mgr Przyłębskiej, czyli przez niby Trybunał Konstytucyjny” – czytamy w zaproszeniu na wydarzenie. – „Projekt zakazu wraca do Sejmu i to w dwóch postaciach: kompromisu z kompromisu w wersji Dudy i koszmarnego projektu Ziobry.
Jesteśmy tu i patrzymy Wam na ręce!!! Siostro! Spotykamy się żeby w rytmie naszych kroków, głosów i serc: wykrzyczeć, że będziemy walczyć o nasze prawa, że będziemy stać nadal przy sobie, że się nie poddamy!
Pozdrawiamy nasze siory z Gniezna i idziemy zainspirowane w tym samym, wspólnym rytmie, tekście”.

el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaGnieznoPoznań: Partyzantka - Poznań czyli kolejna odsłona Strajku Kobiet