Konrad Bebiołka fot. FB

Poznań: Otwarcie Poznań Północ z Konradem Bebiołką

Ostatniego dnia lipca w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce zostanie uroczyście otwarte nowe miejsce spotkań dla lokalnej społeczności – Poznań Północ. Jego działalność rozpocznie o 19.30 koncert Konrada Bebiołki.

Poznań Północ ma być centralnym punktem na towarzyskiej mapie lokalnej społeczności – przestrzenią dla każdego, do której można zabrać znajomych, przyjaciół i rodzinę. To miejsce, gdzie będzie można spotkać się z przyjaciółmi, wziąć udział w różnych warsztatach, posłuchać muzyki na żywo, spotkać się ze sztuką, no i spróbować przysmaków tamtejszej restauracji.

Na początek wystąpi tam Konrad Bebiołka – gitarzysta, wokalista, kompozytor tekstów i muzyki. Artysta na swoim koncie ma dwie EPki – “Barwy” oraz “Kokon”. Jego muzykę można określić jako akustyczną i alternatywną, a na scenie współpracuje z looperem, gitarą i swoim głosem. Występował niekiedy z Piotrem Bukartykiem, zagrał również na Festiwalu Enea Spring Break i wystąpił w ramach akcji Sofar Sounds.

Koncert rozpocznie się o 19.30 w Poznań Północ – by Fairplayce przy ulicy Bożydara 10 na scenie w ogródku, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

UMP, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze