Poznań: Oferta dla chętnych na staże w UMP

staż fot. UMP
Miasto ogłosiło nabór na wiosenną edycję płatnych staży studenckich. Kto chciałby popracować w urzędzie jako stażysta, ma do wyboru kilkadziesiąt miejsc w Urzędzie Miasta Poznania.

Wiosenna edycja staży w Urzędzie Miasta Poznania, a także w Poznańskim Centrum Świadczeń i Zarządzie Geodezji Katastru Miejskiego GEOPOZ będzie się odbywać od 6 kwietnia do 31 lipca. Z programu mogą skorzystać studenci i studentki jednolitych studiów magisterskich oraz studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia – dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych kierunków odpowiadających profilowi danego biura czy wydziału.

Chętni na staż muszą wypełnić online formularz zgłoszeniowy na stronie Poznan.pl, w zakładce Staże, na maksymalnie 5 miejsc. CV można składać do 1 marca. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami (odrębnie do każdego wydziału, biura i jednostki) będą prowadzone zdalnie za pośrednictwem platformy Zoom. Jednak ze względu na pandemię UMP realizacje programu uzależnia od aktualnej sytuacji pandemicznej.

Dodatkowe informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 – 15.30, pod numerem telefonu (61) 878 55 10 lub 603 301 292.

Autorski program praktyk i staży studenckich Urząd Miasta Poznania realizuje od 2003 roku. Podczas 60 dotychczasowych edycji ze stażu skorzystało 4,4 tys. studentów i studentek, nie ma więc wątpliwości, że akcja cieszy się powodzeniem. Ponad 800 osób po ukończeniu stażu zostało zatrudnionych w urzędzie na stałe – co z kolei świadczy o tym, że udział w stażach się opłaca…

 

Podziel się:

Ostatnio dodane: