PGA fot. MTP

Poznań: Nowy termin Poznań Game Arena

Tegoroczna edycja targów PGA zostaje przełożona na 2021 rok. Powodem jest zagrożenie koronawirusem i wejście Poznania oraz powiatu poznańskiego do czerwonej strefy.

Od 17 października Miasto Poznań oraz powiat poznański znajdą się w tzw. czerwonej strefie. Jest to jednoznaczne z zakazem działalności związanej z organizacją, promocją i zarządzaniem takimi wydarzeniami jak targi, wystawy, konferencje i imprezy. W następstwie decyzji władz centralnych i w porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej, zarząd Grupy MTP zadecydował o przełożeniu targów Poznań Game Arena na 2021 rok.

“Jako organizator dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja PGA odbyła się w tradycyjnym kształcie” – informują organizatorzy targów. – “I do samego końca wierzyliśmy, że będzie nam dane spotkać się przy okazji corocznego święta gamingu i nowych technologii. Okres, jaki dzieli nas od przyszłorocznej edycji wydarzenia, obiecujemy jednak wykorzystać na przygotowanie jeszcze atrakcyjniejszej imprezy, która zrekompensuje nam wszystkim tegoroczną rozłąkę”.

PGA, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze