pociąg fot. Koleje Wielkopolskie

Poznań: Nowe taryfy Bus-Tramwaj-Kolej

Od poniedziałku 6 lipca będą obowiązywały nowe warunki taryfowe oferty Bus-Tramwaj-Kolej, czyli zintegrowanego biletu okresowego umożliwiającego przejazdy regionalnymi kolejami oraz liniami ZTM.

Najważniejsze nowości to: zmiana cen biletów – szczegóły dla poszczególnych stref i nowe stawki znajdują się tutaj – przesunięcie przystanku kolejowego Złotkowo ze strefy kolejowej C do strefy kolejowej B, wprowadzenie do oferty nowego biletu na kolejową strefę B łączoną ze strefami A+B+C ZTM Poznań oraz rezygnacja z biletu na kolejową strefę A łączoną ze strefą A ZTM Poznań (podróż po Poznaniu pociągami zapewnia sieciowy bilet okresowy ZTM ze strefą A).

ZTM przypomina, że wspólna oferta Bus-Tramwaj-Kolej to kolejowy bilet miesięczny Bus-Tramwaj-Kolej, który obowiązuje w pociągach osobowych Kolei Wielkopolskich sp. z o.o. i Regio uruchamianych przez PolRegio sp. z o.o. oraz w środkach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

W ramach oferty bilety okresowe sieciowe ze strefą A ZTM Poznań zapisane na Poznańskiej Elektronicznej Karcie Aglomeracyjnej (PEKA), Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS) lub doktoranckiej (ELD) honorowane są w pociągach KW i REGIO na obszarze obejmującym stacje z nazwą Poznań oraz Kiekrz.

Bilety kolejowe BTK dostępne są w kasach kolejowych i u obsługi konduktorskiej w pociągach.

ZTM, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze