Poznań: Nowe schronisko dla zwierząt walczy o tytuł Top Inwestycji Komunalnej!

nowe schronisko dla zwierząt fot. UMP
Schronisko przeszło już do drugiego etapu konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2021, organizowanego przez PortalSamorządowy.pl. Organizatorzy docenili funkcjonalność obiektu i rozmach, z jakim został zaprojektowany.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja odważnych, prorozwojowych inwestycji komunalnych prowadzonych przez samorządy. Nowe poznańskie schronisko dla zwierząt zakwalifikowało się do II etapu rywalizacji jako jedna z 20 inwestycji z całego kraju.

Spośród nich rada konsultacyjna – składająca się ze specjalistów ze świata administracji, samorządu i biznesu – wybierze 10, które zostaną nagrodzone i uzyskają tytuł Top Inwestycji Komunalnej 2021 r. Kandydaci oceniani będą według następujących kryteriów: rozmach przedsięwzięcia w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, współpraca z lokalną społecznością i aktywne gospodarowanie majątkiem.

Niezależnie od głosowania jury, internauci mogą wskazać swojego faworyta, a inwestycja, które uzyska największą liczbę głosów, otrzyma nagrodę specjalną.

Głosy na nowe poznańskie schronisko dla zwierząt można oddawać za pośrednictwem strony internetowej konkursu. Głosowanie jest bardzo proste i nie wymaga rejestracji – wystarczy kliknąć zielony przycisk “Popieram” przy wybranej nominacji.

UMP

Podziel się: