Poznań: Nad urzędem zawisła… tęczowa flaga. Zobaczcie film! (aktualizacja)

Na jednym z masztów stojących przed wejściem do Urzędu Miasta Poznania zawisła dziś tęczowa flaga. To akcja grupy Stonewall. “Zrobiliśmy coś, co prezydent Jacek Jaśkowiak powinien zrobić już dawno” – napisali.

Akcja miała miejsce około godziny 13.00. Członkowie Grupy Stonewall eskortowani przez posłankę Katarzynę Ueberhan i posła Franka Sterczewskiego bez najmniejszego trudu opuścili jeden z masztów i zawiesili na nim tęczową flagę obok flagi Poznania. Wszystko trwało nie więcej niż kilkadziesiąt sekund.

“Zrobiliśmy coś, co prezydent Jacek Jaśkowiak powinien zrobić już dawno” – napisali członkowie grupy Stonewall, publikując firm ze zdarzenia. – Jesteśmy przed budynkiem Urzędu Miasta Poznania wraz z Frankiem Sterczewskim i Katarzyną Ueberhan! Za chwilę przedstawimy nasze postulaty na rzecz poprawy sytuacji osób LGBT+ w Poznaniu”.

Ciekawe, co na to prezydent i urzędnicy…

AKTUALIZACJA, GODZ. 13.40:  Flaga została zdjęta przez pracowników UMP.

el

Jesteśmy przed budynkiem urzędu miasta Poznań wraz z Franek Sterczewski i Katarzyna Ueberhan! Zrobiliśmy coś co prezydent Jacek Jaśkowiak powinien zrobić już dawno. Za chwile przedstawimy nasze postulaty na rzecz poprawy sytuacji osób LGBT+ w Miasto Poznań?️‍??

Opublikowany przez Grupa Stonewall Czwartek, 13 sierpnia 2020

 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze