Poznań na tydzień. Co można robić w Poznaniu od 20 do 23 lutego?

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Koncerty Alicji Majewskiej, Piotra Rubika czy Macieja Balcara, stand-upy i wytrawni komicy na kilku scenach Poznania. Warto zajrzeć do kilku poznańskich klubów i sal koncertowych w tygodniu!

Poniedziałek, 20 lutego

TESTY NOWEGO PROGRAMU + OPEN MIC – KLUB MIASTO, Szewska 20
20 lutego @ 20:00

To będzie OPEN MIC. Wystąpi ok. 6 komików. Będą też jedne z pierwszych testów całego nowego programu Jaksy, czyli Arkadiusza Jakszewicza, rudobrodego krasnala z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł.
Szczegóły tutaj.

Wtorek, 23 lutego

Alicja Majewska – Piosenki Korcza i Andrusa – Sala Ziemi Poznań Congress Center, Głogowska 14
21 lutego @ 19:00

Trzy lata od wydania płyty „Żyć się chce” ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. „Piosenki Korcza i Andrusa” to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia.
Szczegóły tutaj.

O miłości cztery skrzynie – KLUB MIASTO, Szewska 20
21 lutego @ 20:00

W najnowszym programie „O miłości cztery skrzynie” Michał przybliży Wam dwie historie, które przydarzyły mu się około dekadę temu. Obie będą o miłości, lecz z różnym spojrzeniem na nią. Każdy odnajdzie w nim siebie, nawet w nieoczywistym momencie.
Szczegóły tutaj.

Maciej Balcar „Plus” – klub 2progi, Niepodległości 36
21 lutego @ 20.00

Maciej Balcar podczas tej trasy koncertowej promuje swój siódmy solowy albumem „Plus”. na płycie znajduje się 10 utworów, będących efektem mariażu rocka, bluesa, folku i piosenki autorskiej.

Środa, 22 lutego

Piotr Rubik „Niech mówią, że to nie jest miłość” – Sala Ziemi Poznań Congress Center, Głogowska 14
22 lutego @ 19:00

Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! To trzeba usłyszeć na żywo!
Szczegóły tutaj.

To jest bełkot – BaRock Club, Wielka 9
22 lutego @ 20:00

Cezary Ponttefski zaprasza na kolejny monologizowany rozdział sagi pt: „co tam u mnie, jak sobie radzę.” Tym razem pogrążymy się w chaosie.
Szczegóły tutaj.

Czwartek, 23 lutego

Mieszko Minkiewicz – Żółć – TROPS Akademickie Centrum Kultury, Świętego Rocha 9
23 lutego @ 20:00

Mieszko Minkiewicz – stand-uper polonista, majster słowa. Na koncie pięć programów stand-up owych. Występował w Comedy Central, roastował Pudziana, prowadzi też podcast popkulturalny „Ogólnie polecam”.
Szczegóły tutaj.

Źródło: mat. pras. / Kup Bilecik / oprac. tenpoznan.pl

Podziel się:

Ostatnio dodane: