Poznań: Muniek Staszczyk w Teatrze Muzycznym

Muniek i Przyjaciele Muniek Staszczyk So Simple Group fot. Magda Zając

To była kolejna, akustyczna i bardzo wysmakowana odsłona cyklu koncertów „Muniek i Przyjaciele”. Zupełnie inna odsłona wokalisty T.Love – ale z pewnością warta posłuchania.

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, Lidera formacji T.Love. Podczas koncertu Muńkowi towarzyszyli Cezariusz Kosman na gitarze akustycznej oraz Janek „Jahlove” Pęczak, również na gitarze akustycznej. Dla fanów T.Love posłuchanie utworów grupy w tej aranżacji było ciekawym i niecodziennym wyzwaniem, pozostali mieli okazję usłyszeć także solowe utwory Muńka, w tym przeboje z jego najnowszej solowej płyty „Syn miasta”.

To instrumentarium już narzuciło klimat tego koncertu, sprawiając, że był on bardziej intymny i osobisty niż jakikolwiek koncert, na którym dotąd Muniek zagrał. Warto było być i posłuchać lidera T.Love w wersji bardziej refleksyjnej.


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978