Poznań: MTP odwołują imprezy

Pol Eko, ITM Industry Europe oraz Retro Motor Show. Czerwona strefa, w jakiej od jutra znajdzie się Poznań, spowodowała, że Międzynarodowe Targi Poznańskie musiały odwołać te wszystkie imprezy.

Zgodnie z zasadami czerwonej strefy organizowanie targów i kongresów jest zakazane – MTP musiały więc zawiesić imprezy. Nie odbędą się więc targi ekologiczne Poleko, ITM Industry Europe oraz targi Retro Motor Show. W październiku miały się też odbyć Forum Rozwoju Miast i kongres Move, które również się nie odbędą.

Ponieważ trudno przewidzieć, jak długo będzie obowiązywała czerwona strefa w Poznaniu i powiecie poznańskim, zarząd MTP zdecydował o odwołaniu wszystkich imprez do końca listopada, mając nadzieję, że to wystarczy. Władze targów monitorują sytuację i gdy tylko miasto oraz powiat wrócą do żółtej strefy i organizacja imprez stanie się możliwa – wrócą targowe spotkania, kongresy i imprezy.

Wszyscy, którzy zdążyli kupić bilety na imprezy w październiku i listopadzie – mogą je zwrócić lub wymienić na wejściówki na inną imprezę targową, w późniejszym terminie.

MTP, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze