Poznań: Motorniczy trochę wcześniej zatrzymał tramwaj. Żeby nie popsuć kadru

Teatr Wielki opera Poznań fot. Sławek Wąchała

Jeden z poznańskich motorniczych jadąc trasą od Mostu Teatralnego ulicą Fredry, zauważył sesję zdjęciową z Teatrem Wielkim w tle. Zatrzymał więc nieco wcześniej tramwaj, by nie psuć ujęcia.

Teatr Wielki w Poznaniu jest często wykorzystywany jako tło zdjęciowe, choć ponieważ znajduje się po drugiej stronie ulicy, bywa, że ujęcia psują przejeżdżające samochody lub tramwaje. Jednak tym razem motorniczy widząc parę pozującą na tle budynku Teatru Wielkiego – zatrzymał się, by tramwaj nie popsuł im kadru.

Motorniczy i tak musiałby w tym miejscu zatrzymać pojazd, bo przy skrzyżowaniu Fredry i al. Niepodległości są światła. Po prostu zrobił to kilka metrów wcześniej tak, by para ze zdjęcia miała swój idealny kadr.

Doskonale widać to na filmiku opublikowanym na TikToku, który robi furorę w mediach społecznościowych. Motorniczy nawet zaproponował, żeby młodzi ludzie zrobili sobie zdjęcie także z tramwajem, ale oboje byli tak speszeni reakcją motorniczego, że odmówili…

@para.z.tindera

Mały gest, a jaki miły 🙈 #paraztindera #miłość #sesjazdjęciowa #poznan #poznań #poznańmiastodoznań #wedwoje #razemnajlepiej #kocham #kochamcie #sesjamiejska #sesjazakochanych #zakochani

♬ original sound – 🙂

Podziel się: