Jeden z pakietów środków ochrony osobistej fot. Budnex_02

Poznań: Miejski Szpital im. Strusia z dodatkowym wsparciem

1500 maseczek chirurgicznych, 400 maseczek z filtrem FFP2, 100 kombinezonów ochronnych oraz zapas rękawiczek i płynu do dezynfekcji – wszystko to przekazała do szpitala firma Budnex.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Firma Budnex zaoferowała pomoc o wartości blisko 180 tys. zł sześciu szpitalom w Polsce, w tym szpitalowi im. Strusia. Do dostarczenia pozostały jeszcze kombinezony, których dostępność jest bardzo ograniczona. Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, trafią one do szpitala w połowie miesiąca.
– Chcieliśmy aby placówka otrzymała niezbędne w czasie pandemii środki ochronne – mówi Damian Mirek z biura sprzedaży Budnex w Poznaniu – Wcześniej z władzami szpitala ustaliliśmy, które artykuły i w jakich ilościach są potrzebne, stąd określona liczba maseczek chirurgicznych czy tych z filtrem FFP2 oraz kombinezonów. Łączna wartość wsparcia dla poznańskiego szpitala to blisko 30 tys. zł. Choć jesteśmy gorzowską firmą, to od wielu lat realizujemy inwestycje w Poznaniu i okolicach. Czujemy się związani ze stolicą Wielkopolski.

W ramach akcji firma, korzystając ze swoich lokalnych biur sprzedaży, nawiązała kontakt z placówkami, które mogą potrzebować wsparcia w walce z pandemią. Każda z wybranych jednostek mogła zamówić najpotrzebniejsze artykuły ochrony osobistej. W sumie pomoc trafiła do Poznania, Szczecina, Zielonej Góry, Kołobrzegu, Dziwnowa i Gorzowa – razem blisko 9 tysięcy artykułów niezbędnych w codziennej pracy polskich medyków, mierzących się ze skutkami pandemii.

mat. pras. el

Dodaj komentarz

avatar