Niecodzienny poranek zaliczył jeden z mieszkańców Poznania, który idąc z siekierą na działkę został otoczony przez policjantów.
O całej sprawie napisał „Głos Wielkopolski”, podając w tytule, że mężczyzna „biegał z siekierą po osiedlu Wichrowe Wzgórze”. Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, którzy otoczyli mężczyznę, a następnie zaczęli wyjaśniać sprawę. Okazało się, że siekiera była potrzebna do przycięcia drzewka na działce, a informacji o bieganiu po osiedlu nikt nie jest w stanie potwierdzić.