Poznań: Martwe ciała – kryminalny wieczór autorski

Miłostowo, Rusałka, Naramowice… czy te poznańskie tereny mają ze sobą coś wspólnego? Oczywiście! To – martwe ciała. Zapraszamy na spotkanie z autorami powieści „Martwe Ciała”, opartej na autentycznej historii o poznańskim seryjnym mordercy Edmundzie Kolanowskim.

Któż z nas nie ma w sobie uśpionego dociekliwego śledczego… Któż z nas z nutą adrenaliny i dreszczykiem emocji nie lubi słuchać historii rodem z horroru, które wydarzyły się naprawdę, lokalnie, tuż pod naszym nosem?

Okazja do tego będzie 5 września. W Teksturze przy ul. Prusa 17 o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie autorskie poświęcone powieści „Martwe ciała”. Podczas niego jej autorzy: Michał Larek, znany m.in. z kryminalnej trylogii Dekada, oraz mecenas Waldemar Ciszak przybliżą szczegóły tych mrocznych wydarzeń, przybliża historię mordercy i nekrofila Edmunda Kolanowskiego, opowiedzą o kulisach powstawania powieści, a także odpowiedzą na pytania.

Przed i w trakcie wydarzenia przy Teksturowym barze będzie do nabycia w okazyjnej cenie książka „Martwe Ciała”. To też idealna okazja otrzymania wpisu z autografami autorów.

Mat. pras., el

Podziel się:

Ostatnio dodane: