Poznań: Madalina zaprasza na warsztaty gry na djembe i cajon

Wszyscy miłośnicy instrumentów perkusyjnych powinni stawić się w Madalinie 22 i 23 czerwca. Wytwórnia Rytmu zaprasza chętnych na warsztaty.

W sobotę, 22 czerwca, będzie się odbywała nauka gry na zachodnioafrykańskich bębnach typu DJEMBE. Natomiast w niedzielę, 23 czerwca, będzie można poznać tajniki gry na coraz bardziej popularnym instrumencie, jakim jest CAJON.

Dzięki muzycznemu jak i instruktorskiemu doświadczeniu muzyków Wytwórni Rytmu, poziom warsztatów został kompleksowo dopasowany do każdego uczestnika. Warsztat jest pzeznaczony dla osób początkujących i tych którzy nie mieli nigdy do czynienia z tym instrumentem, ale również ci bardziej zaawansowani gracze (młodzież i dorośli, nie dzieci), dowiedzą się na nich wielui ciekawych rzeczy.

Wytwórnia Rytmu zapewnia dostęp do profesjonalnych bębnów djembe i cajonów, z których będzie możliwość korzystania podczas warsztatu. Osoby posiadające własny instrument mogą przyjść na warsztat bez zapisów.
Każdy z warsztatów jest oddzielnym wydarzeniem – możesz zapisać się na oba, albo wybrać tylko jeden.

Oba warsztaty będą się rozpoczynać o godzinie 16.00 w zajezdni tramwajowej Madalina, ul. Madalińskiego 17 (wejście od Pamiątkowej i Hetmańskiej). Wydarzenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu Lato na Madalinie i finansowane przez Miasto Poznań #poznanwspiera.

Mat. pras., el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze