Poznań: Lulu Cafe i Lilia Łada zapraszają na spotkanie z… kryminałem!

Czy w urzędzie miasta, miejscu szacownym i nobliwym, może się zdarzyć zabójstwo? Lilia Łada, autorka głośnej powieści kryminalnej “Zabójstwo z urzędu”, zaprasza 22 sierpnia o 18.00 na spotkanie autorskie do Lulu Cafe w Avenidzie.

“Zabójstwo z urzędu” to jeden z gorętszych debiutów ostatnich lat, chwalony za jakość, styl, język i prostotę kryminału w najbardziej klasycznej odsłonie – jak jednogłośnie stwierdzili krytycy. Jednak tym, co wzbudza największe zainteresowanie i emocje, jest fakt, że autorka osadziła akcję w urzędzie miasta. Gdy w tej szacownej instytucji pracownicy znajdują zwłoki jednego z dyrektorów, okazuje się, że instytucja wcale nie jest tak szacowna jak się wydaje, a sprawa jest znacznie poważniejsza, niż się wydaje…

O kulisach powstawania książki, planów na kolejne i oczywiście – uroczym i przystojnym podkomisarzu Młotkowskim będzie można porozmawiać z autorką książki 22 sierpnia o godzinie 18.00 w Lulu Cafe w Avenidzie (poziom +1, przy Peek&Cloppenburg)

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00, a dodatkową atrakcją wieczoru będzie możliwość kupienia książki po niższej cenie – no i oczywiście zdobycie autografu autorki.

Dodaj komentarz

avatar