Poznań: Limitowane kubki Betlejem Poznańskiego do kupienia!

Betlejem Poznańskie, kubki fot. UMP
W tym roku Betlejem Poznańskie zostało odwołane z powodu pandemii – ale chętni będą mogli poczuć nastrój jarmarku w domu. Wszystko za sprawą limitowanej edycji kubków z logiem Betlejem Poznańskiego.

Od 1 grudnia w Centrum Informacji Turystycznej na Starym Rynku dostępne będą oryginalne kubki z logiem Betlejem Poznańskiego. To dobra wiadomość nie tylko dla osób, które chcą poczuć klimat bożonarodzeniowego jarmarku, ale również gratka dla kolekcjonerów. Tegoroczna edycja świątecznych kubków nawiązuje do aktualnej sytuacji – oprócz młyńskiego koła znalazł się tam wizerunek koziołków, które – dając przykład innym – mają na sobie ochronne maseczki. Betlejemskie kubki można kupić także online, za pośrednictwem platformy Allegro.

Cena jednego kubka wynosi 20 zł. Przy zakupie pięciu sztuk, szóstą można otrzymać gratis. Dochód ze sprzedaży kubów zasili konto Hospicjum Palium. Za każdą sprzedaną szklankę do podopiecznych tej organizacji trafi 5 zł. Z zakupem trzeba się spieszyć. Limitowana edycja liczy 1500 sztuk.

UMP, el

Podziel się: