ciężarówka fot. Grupa Stonewall

Poznań: LGBT mówi “Stop blubrom”, czyli wojna na ciężarówki

Po ciężarówce fundacji Pro – Prawo do Życia na poznańskie ulice wyjedzie też ciężarówka Grupy Stonewall. Z wymownym napisem: “Stop blubrom”.

Przypomnijmy, że po Poznaniu od poniedziałku krąży furgonetka fundacji Pro – Prawo do Życia oklejona plakatami, na których jest napisane, że zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, a także środowisk LGBT, 4-latki mają się uczyć masturbacji, 6-latki wyrażania zgody na seks, a dziewięciolatki – pierwszych doświadczeń seksualnych.

Grupa Stonewall już niejednokrotnie wyjaśniała, że to kłamstwo i manipulacja. Tekst rzeczywiście pochodzi z zaleceń WHO, ale jest wyrwany z kontekstu – w oryginale WHO zaleca, by edukacja seksualna przekazywana dzieciom była dostosowana do wieku, stopnia rozwoju młodych osób i zdolności rozumienia, a także do kultury, z jakiej się wywodzą, przy czym podkreśla, że chodzi o wiedzę pozwalającą obronić się przed niechcianym zachowaniami seksualnymi. Dzieci i młodzież nie mające odpowiedniej wiedzy są bardziej zagrożone niepożądanymi zachowaniami seksualnymi. Tego jednak już na bannerze fundacji nie ma.

Ciężarówka po Poznaniu będzie musiała jeździć bez dodatkowego nagłośnienia, które zazwyczaj stosuje – Urząd Miasta Poznania uznał, że akcja nie spełnia kryteriów zgromadzenia publicznego, a tylko w takiej sytuacji może korzystać z nagłośnienia. Jednak będzie jeździć, szerząc wiedzę niezgodną z prawdą.

Grupa Stonewall postanowiła więc zawalczyć z przeciwnikiem jego własną bronią – i wypuściła dziś na ulice Poznania “furgon miłości”. Ciężarówka jest obwieszona plakatami z napisem “Stop blubrom! Czego chce lobby LGBT? Równych praw, braku przemocy i świętego spokoju”.

“Szukajcie nas dzisiaj na ulicach Poznania i koniecznie nam pomachajcie!” – zapraszają działacze Grupy Stonewall.

0 0 votes
Oceń artykuł
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze