Poznań: Kwiaty od MPK z okazji Dnia Kobiet

Żółte tulipany fot. MPK
Półtora tysiąca tulipanów trafi w ręce pasażerek już w najbliższą niedzielę. 8 marca, czyli w Dniu Kobiet, pracownicy MPK Poznań będą rozdawać kwiaty paniom napotkanym na przystankach.

Zwyczaj rozdawania w Dniu Kobiet kwiatów z pokładu historycznego tramwaju stał się już w Poznaniu tradycją. W tym roku – dzięki współpracy z King Cross Marcelin – będziemy ją kontynuować. Dlatego w niedzielę, 8 marca, na trasę po centrum miasta wyjedzie „Księżniczka” (czyli tramwaj 102Na). Bo chyba to najodpowiedniejszy pojazd na rozdawanie kwiatów z takiej okazji…

– To miły zwyczaj, który co roku wywołuje uśmiechy na twarzach pasażerek. Bardzo się cieszę, że możemy się do tego przyczynić – mówi Jowita Żołnowska, dyrektor centrum handlowego King Cross Marcelin.

„Księżniczka” będzie kursować w godzinach od 11.00 do 15.00, a na przystankach pracownicy MPK Poznań będą rozdawać napotkanym poznaniankom kwiaty. Trasa przejazdu będzie ustalana na bieżąco, aby kwiatami obdarować jak najwięcej pań w różnych częściach śródmieścia.

Wszystkim Paniom, z okazji ich święta, MPK Poznań Sp. z o. o. oraz King Cross Marcelin życzą samych pogodnych dni!

MPK, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: