Poznań: Kuba Skowroński miał wypadek. Pomóżmy!

Kuba Skowroński, znany poznański saksofonista, miał poważny wypadek w Indonezji. Potrzebna jest pomoc na leczenie i rehabilitację muzyka. Blue Note zaprasza na koncert „Gramy dla Skowrona”.

Jak podaje „Głos Wielkopolski”, Kuba jechał na skuterze ze swoją dziewczyną Marią w Depansar na Bali. Chcąc uniknąć zderzenia z ciężarówką zjechał skuterem na bok i na nierównej nawierzchni stracił panowanie nad maszyną.

W wyniku wypadku Kuba doznał poważnych obrażeń twarzy: złamania trzonu żuchwy, złamania ścian zatoki szczękowej, złamania ściany bocznej oczodołu prawego i poważnych obrażeń ust. Jest już po operacji i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale żeby wyzdrowiał i żeby mógł znowu grać – potrzebne jest dalsze leczenie i rehabilitacja. A to kosztuje.

Pomóc mogą wszyscy – 6 października w Blue Note odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem „Gramy dla Skowrona”. Koncert rozpocznie się o godz. 18, a swój udział w nim zapowiedzieli już m.in. Retro Jazz Quartet, Weezdob Collective, Drum Work, Michał Obrębski Trio, Przybył, Eugeniusz Kowalski, Michał Sobierajski, Smutne Piosenki i The Pineal, Zuzanna Babiak, Eva Navrot, Marianna Ćwiąkała, Michał Baranowski, Patryk Matwiejczuk.

Głos Wielkopolski, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: