Poznań: Kuba, Mauritius i Seszele, czyli nowe kierunki z Ławicy

Podziel się!

Już jesienią poznaniacy będą mogli przebierać w możliwościach egzotycznych wylotów prosto z Poznania. A wszystko to dzięki Neckermannowi, który dostrzegł potencjał poznańskiego lotniska.

Zdaniem Macieja Nykiela, prezesa Biura Podróży Neckermann Polska, Ławica jest jednym z najlepszych polskich lotnisk, a przy tym wręcz wymarzonym do obsługi klientów biur podróży. Niedawno zbudowany terminal zapewnia wysoką jakość usług i komfort dla pasażerów. Nie bez znaczenia jest też budowa nowoczesnego hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie portu, doskonałe połączenie z centrum miasta, no i to, że dzięki rosnącej liczbie rejsów staje się ona także dogodnym punktem przesiadkowym.

Dlatego Neckermann postanowił uruchomić nowe połączenia właśnie z Poznania uważając, że nowe kierunki z tego lotniska będą doskonałą propozycją dla całej północno-zachodniej Polski. Już jesienią pasażerowie będą stąd mogli polecieć na Kubę, Jamajkę, Mauritius, do Dominikany, do Tajlandii, RPA, na Cypr, Seszele, do Tanzanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Mat. pras., el


Podziel się!

1
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
BeautySupply
Gość
BeautySupply

Nic tylko podróżować w celach biznesowych 🙂 https://beautysupply.pl czasami ściąga kosmetyki z zagranicy, dlatego myślę, że to całkiem ciekawa opcja na rozwój, a także wypoczynek 🙂