9 policjantów z komisariatu Poznań Północ jest zakażonych koronawirusem. Wszyscy czują się dobrze i przebywają w izolacji domowej. Komisariat pracuje normalnie.
Poza zakażonymi sanepid zadecydował jeszcze o objęciu kwarantanną pięciu osób, które miały z nimi kontakt. Jednak komisariat pracuje normalnie i nie ma problemu z wypełnianiem codziennych obowiązków, a za kilka dni – jak wszyscy mają nadzieję – funkcjonariusze wrócą do pracy.
el