Jeden z nauczycieli w Zespole Szkół Łączności okazał się zakażony koronawirusem. Uczniowie mają dziś wolny dzień.
To decyzja dyrekcji szkoły, która zadecydowała że poniedziałek będzie dla placówki wolnym dniem. Co dalej – zadecyduje sanepid po przeprowadzeniu dochodzenia epidemiologicznego.
el