Liczne zakażenia koronawirusem, do których doszło ostatnio w kilku poznańskich liceach, zastanowiły sanepid. I okazało się, że wszyscy uczniowie bawili się na tej samej osiemnastce.
Jak dotąd zdiagnozowano zakażonych w Liceum św. Marii Magdaleny, VIII LO i III LO. Sanepid doliczył się wśród nich czterech osób, które były na tej imprezie, a to jeszcze może nie być koniec. Zakażenie stwierdzono co prawda także wśród uczniów Zespołu Szkół Komunikacji, ale tam, jak się okazało, uczniowie zarazili się na spotkaniach rodzinnych.
el