Zakorkowana Niestachowska i Witosa, zamieszanie na Żeromskiego, stoi Królowej Jadwigi, no i tradycyjnie gigantyczny korek na S11 oraz Starołęckiej. To nie jest łatwy poranek dla kierowców.

Pogoda dziś od rana niepewna, wiec wiele osób zdecydowało się na dojazd do pracy czy na uczelnię samochodem. Deszcze nie spadł, ale poranne korki dają się we znaki i swoje trzeba odstać.

Tradycyjnie najgorzej jest na S11, gdzie korek zaczyna się w Krzesinach i posuwa bardzo powoli. Gigantyczny korek na Starołęckiej, gdzie czas stania wynosi kilkadziesiąt minut. Stoi Lechicka i Naramowicka, mocno spowolniony ruch na Obornickiej i Grunwaldzkiej. Na Królowej Jadwigi także korek, w rejonie przebudowy ronda Rataje, wielu kierowców sobie nie radzi z organizacją ruchu.

Utrudnienia z przejazdem są też na Niestachowskiej i Żeromskiego, zwłaszcza przy placu budowy ul. św. Wawrzyńca. Kierowcy zjeżdżający z Wojska Polskiego na Niestachowską już stoją w korku. Pomniejsze utrudnienia na Głogowskiej, Warszawskiej i wokół ronda Śródka.