Poznań: Konferencja „Kobieta Możliwości”

Czy dzisiejsze kobiety mają szansę spełniać się zawodowo i jednocześnie być żonami i matkami? Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Panie, które chcą się tego dowiedzieć, powinny wybrać się na konferencję zorganizowaną przez fundację Lepsza Polska. Jednym z gości jest minister Jadwiga Emilewicz.

Kobiety coraz częściej wybierają pomiędzy karierą a rodziną, ale bardzo często temu wyborowi towarzyszą poważne rozterki. Bo widzą siebie jako business woman, której realizacja zawodowych celów daje satysfakcje, ale dostrzegają też, jak ważny jest spokój i radość własnej rodziny i szczęście, które można znaleźć w oddaniu najbliższym.

Czy można spełniać się zawodowo i jednocześnie być żoną i matką? Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym?

Konferencja „Kobieta Możliwości” ma na celu umożliwieniekobietom w różnym wieku rozwoju w obu kierunkach oraz ukazanie, że bycie matką nie koliduje z karierą zawodową. Podczas wydarzenia jego organizatorki postarają się ukazać wachlarz szans, które pozwolą rozwiać wątpliwości dotyczące łączenia życia rodzinnego i biznesowego.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:45, a jedną z głównych prelegentek będzie Jadwiga Emilewicz – Minister Rozwoju.

Program wydarzenia:

11:00 – 12:00 Wprowadzenie do konferencji z zapowiedzią prelegentów:
Jadwiga Emilewicz – minister rozwoju; temat: wystąpienie programowe i zapowiedź działań w formule, jako stowarzyszenie Polka21
Marlena Maląg – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej;
Dorota Łapa – Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu; temat: problemy związane z łączeniem życia rodzinnego z biznesowym
Dorota Raczkiewicz – Prezes fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku” (Drużyna Szpiku); temat: umiejętność łączenia życia rodzinnego z biznesowym.
Zapowiedź badań „Czego potrzebują kobiety?”.

12:00 – 12:30 Trening asertywności – łagodnie, stanowczo i bez lęku.
12:30 – 13:00 Panel dyskusyjny pt. „Kobieta w rodzinie i biznesie”.
13:00 – 13:30 Przerwa kawowa, słodki poczęstunek skorzystanie z dodatkowych atrakcji
13:30 – 14:00 Warsztat: „Czego oczekują kobiety od organizacji, która ma wspierać je w realizacji postulatów społecznych, które wychodziłyby na przeciw ich wyzwaniom życiowym, zawodowym, rodzinnym?”

14:00 – 14:10 Przerwa

14:10 – 16:00 Panel szkoleniowy

Konferencja „Kobieta Możliwości” odbędzie się w Poznań Congress Center MTP, Wejście Wschodnie od Mostu Dworcowego, brama nr 8.

Podziel się:

Ostatnio dodane: