Ray Wilson koncert fot. FB

Poznań: Koncertowy sierpień w CK Zamek

Organek, Bukartyk, koncerty z Karrot Kommando, a na deser Ray Wilson. Koncertowy sierpień w CK Zamek zapowiada się bardzo ciekawie, a pierwszy koncert już 5 sierpnia.

ORGANEK / POGO MINI TOUR 2020
5.08. g. 20 / Dziedziniec Zamkowy
POGO MINI TOUR to seria mini koncertów prezentujących najnowszy singiel zespołu ØRGANEK. Po dwóch platynowych płytach, setkach koncertów w Polsce i za granicą oraz długiej przerwie koncertowej, grupa wraca z nowym materiałem, którego premiera planowana jest na jesień bieżącego roku.

PROJEKT BUKARTYK / AJAGORE
„Raport z przesłuchania”
9.08. g. 18 / Dziedziniec Zamkowy
Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka – znakomitego tekściarza, wokalisty, radiowca, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE – instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy.

15 LAT KARROT KOMMANDO
12–16.08. / Dziedziniec Zamkowy
Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando obchodzi 15 lat!Z tej okazji zaplanowaliśmy dla Was serię kameralnych koncertów naszych artystów w Poznaniu, a nawet specjalne spotkanie muzyki
i literatury. Przed nami 5 wspaniałych koncertów i kilkunastu utalentowanych muzyków. To wszystko na Dziedzińcu Zamkowym!

MÓWIMY: OTWARCIE!
Opowieści muzyczne: „Podróż po nieznane”
18.08. g. 20 / start: Hol Kasetonowy
Improwizowane, muzyczne opowieści
w akustycznym pejzażu na nowo odkrytego Holu Kasetonowego i korytarzach 2. piętra oraz utwory Kasi Osterczy z jej najnowszej płyty „Travel Elegy” w Sali pod Zegarem.

RAY WILSON ACOUSTIC TRIO
27.08. g. 20 / Dziedziniec Zamkowy
Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory, które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20-lecie jego kariery solowej “Upon my life”, jak i największe przeboje grupy Genesis.

CK Zamek, el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze