policja fot. KMP

Poznań: Kolizja rowerzystów. Zderzyli się czołowo i wylądowali w szpitalu

Dwóch rowerzystów na ulicy Kórnickiej zderzyło się ze sobą czołowo. W wyniku kolizji musieli trafić do szpitala.

O niefortunnej kolizji poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. – Wczoraj wieczorem dwoje rowerzystów jechało ścieżką rowerową na ul. Kórnickiej. Nie mogę pojąć, jak można doprowadzić do „czołówki” i trafić w ciężkim stanie do szpitala? – napisał Borowiak na portalu społecznościowym.

Rowerzystka, która ucierpiała w wypadku, wylądowała w szpitalu z potłuczeniami. Osoba, z którą się zderzyła miała mniej szczęścia i obecnie jest w stanie ciężkim.

3
Dodaj komentarz

avatar
Małgorzata Jasińska
Małgorzata Jasińska

Jeżdżę rowerem. Niestety wśród rowerzystów są debile którzy jeżdżą z zawrotną szybkością.

fill
fill

Rowerzyści jadąc drogą rowerową zagrażają pieszym bardziej niż auta na ulicy, pedałują stojąc na pedałach , byle było szybciej , poruszają się bezszelestnie podobnie jak hulajnogi i właściwie dla pieszego już brakuje miejsca na chodniku takie wnioski wyciągnęłam, bo sama jeżdzę rowerem a rowerów jest obecnie ogromna ilość i dobrze moim zdaniem ,bo to świetny pojazd aby się szybko przemieszczać ,mój znajomy nawet zimą jeżdzi rowerem do pracy .Ale koniecznie należy wprowadzić jasne przepisy z jaką prędkością można korzystać ze ścieżek rowerowych ,dotyczy to również hulajnog

Jacek Jakubowski
Jacek Jakubowski

Co za łosie..