Tuż po godzinie 17.00 na Śródce doszło do kolizji samochodu z tramwajem. Są utrudnienia w ruchu.
Utrudniony jest ruch na samym rondzie, zablokowany jest przejazd na ulice Jana Pawła II i Zamenhofa. Kierowcy proszeni są o ostrożną jazdę, a jeśli to możliwe – omijanie Śródki przez najbliższą godzinę.
el