Poznań: Kolizja i zepsuta ciężarówka. Uważajcie na drogach!

korek na Niestachowskiej

Kolizja w Mosinie na drodze wojewódzkiej nr 430, zepsuta ciężarówka na Serbskiej i zamieszanie na Wildzie. W tych miejscach kierowcy rano mieli najgorzej.

Wokół Naramowickiej dość ciężko jest przejechać na co dzień w godzinach szczytu ze względu na trwające tam prace przy budowie trasy tramwajowej i węzła drogowego. Ale dziś dodatkowo około 7.30 popsuła się ciężarówka na Serbskiej, w stronę ronda Solidarności, blokując przejazd w tamtą stronę.

Niełatwo mają też kierowcy jadący od południa. Tam około 8.00 w Mosinie doszło do kolizji na drodze wojewódzkiej nr 430.

W samym mieście korki w tradycyjnych miejscach: na Niestachowskiej, Królowej Jadwigi i wokół ronda Śródka. Po zmianie organizacji ruchu na Wildzie ze względu na przebudowę skrzyżowania tramwajowego przy rynku Wildeckim także tam panuje duże zamieszanie, nie wszyscy kierowcy zwracają uwagę na znaki i przyzwyczaili się do objazdów.

Utrudnienia są też na Złotowskiej. Jak informuje ZDM, na 28 września, przewidziano kilkugodzinne ręczne kierowanie ruchem na odcinku miedzy ulicami Perzycką i Miastkowską. Przeprowadzone zostaną wtedy kolejne prace związane z powstającą drogą rowerową i chodnikiem.

Podziel się:

Ostatnio dodane: