Naramowice fot. PIM

W poniedziałek, 25 października, po porannym szczycie komunikacyjnym, rozpocznie się układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni skrzyżowania ul. Naramowickiej i Hilczer-Kurnatowskiej.

Aby utrudnienia były mniej dotkliwe dla kierowców, prace zostały podzielone na trzy etapy następujące po sobie w zależności od postępu i warunków pogodowych.

W pierwszym roboty będą prowadzone na wschodniej jezdni ul. Naramowickiej, a ruch możliwy będzie wahadłowo jezdnią zachodnią. W drugim etapie prace skupią się na północno-zachodniej części skrzyżowania. Ruch wtedy będzie odbywał się wahadłowo jezdnią wschodnią ul. Naramowickiej, a wjazd na ul. Jasna Rola możliwy będzie południową jezdnią ul. Hilczer-Kurnatowskiej.

W trzecim etapie prace przewidziane są na południowo-zachodniej części skrzyżowania. Nadal ruch wahadłowy będzie prowadzony wschodnią jezdnią ul. Naramowickiej, a wjazd na ul. Jasna Rola możliwy będzie północną jezdnią ul. Hilczer-Kurnatowskiej.

Ruch wahadłowy będzie wprowadzany ręcznie. Kierowcy proszeni są o szczególną ostrożność w rejonie prac.

Źródło: PIM


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978