Garbary fot. UMP

Poznań: Kolejne zmiany na Garbarach. Są utrudnienia w ruchu!

Rozpoczął się kolejny etap remontu nawierzchni na ulicy Garbary. Roboty prowadzone są na odcinku od skrzyżowania z ul. Wielką niemal aż do ul. Estkowskiego. Prace powodują znaczne zmiany w organizacji ruchu.

Zamknięty jest wyjazd z ul. Wielkiej w ul. Garbary oraz prawy pas ul. Garbary na odcinku od ul. Wielkiej w kierunku ul. Estkowskiego do wysokości posesji nr 78 (ok. 50 m za ul. Szyperską). Utrzymany został wjazd i wyjazd w ul. Szyperską. Przystanek autobusowy na ul. Garbary został przeniesiony przed ul. Wielką.

Na ul. Mostowej objazd zamkniętego wyjazdu ul. Wielkiej w kierunku północnym został poprowadzony przez ul. Grobla (jednokierunkowa w stronę Garbar) i ul. Garbary (dwukierunkowa od ul. Grobla do ul. Estkowskiego).

W związku z zamknięciem wylotu z ul. Wielkiej w ul. Garbary, z ul. Mostowej w kierunku północnym możliwy jest jedynie skręt w prawo w ul. Ewangelicką i plac Międzymoście. Dalszy ciąg ul. Mostowej jest jednokierunkowy w przeciwnym kierunku.

Objazd na południe od strony ul. Wielkiej został poprowadzony ul. Mostową i ul. Grobla. Na ul. Mostowej od ul. Wielkiej do ul. Woźnej kierunek ruchu został odwrócony, a dalej do ul. Grobla jest ona dwukierunkowa.

W rejonie zaplanowanych prac obowiązywać będzie zakaz parkowania. Informują o tym ustawione już wcześniej znaki. Pozostawione pojazdy będą odholowane. Utrudnienia potrwają do 5 kwietnia.

ZDM, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze