XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego zostało zamknięte z powodu koronawirusa. lekcje będą się odbywały zdalnie do 15 października.
Zakażenie stwierdzono u szkolnej pielęgniarki, do której zgłosiło się wcześniej sporo uczniów, a także u kilkorga nauczycieli. Na początku wydawało się, że wystarczy objęcie zdalnym nauczaniem dwóch klas, jednak po przyjściu wyników kolejnych testów sanepid zadecydował, że nie będzie to możliwe – zbyt wiele osób jest albo zakażonych, albo musi odbyć kwarantannę z powodu kontaktu z osobą zakażoną.
Lekcje w LO będą się odbywały zdalnie do 15 października.
el