Poznań: Kneblujemy hejt, czyli demonstracja w obronie wolnych mediów

Protest Wolne Media Poznań 12.08.2021 fot. Sławek Wąchała

Kneblujecie Wolne Media – to my zakneblujemy hejt, który siejecie – zapowiadają organizatorzy dzisiejszej demonstracji, na którą zapraszają o godzinie 18.00 na plac Wolności.

„Kneblujecie prawdę, kneblujecie obywateli. Okaleczacie dialog publiczny, niszczycie pluralizm, gwałcicie nasze prawa zapisane w Konstytucji RP. Szczujecie nas na siebie, wzbudzacie pogardę, manipulujecie, kłamiecie, hejtujecie. Dość!!!” – czytamy w zaproszeniu na demonstrację, której organizatorem jest KOD. – „Skoro wy chcecie zakneblować Wolne Media, my zakneblujemy hejt, który siejecie. Co nam zostanie? Rozmowa twarzą w twarz na ulicy. My się odważymy, a wy?”.

Demonstracja rozpocznie się w sobotę 14 sierpnia o godz. 18.00 na placu Wolności. Około 18.30 rozpocznie się marsz pod siedzibę TVP przy ul. Seraftek, gdzie symbolicznie zostanie zakneblowana „proPISowska szczujnia błędnie nazywana Telewizją Publiczną” – jak nazwali TVP organizatorzy.

Wszyscy mogą czuć się zaproszeni: „Bo nikt za Ciebie nie wyrazi sprzeciwu lepiej niż Ty sama i Ty sam” – zapraszają organizatorzy.

Podziel się:

Ostatnio dodane: