Poznań: Kierowcy muszą uważać! Korki, wypadki i bardzo ślisko!

korki Witosa fot. L. Łada

IMiGW wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem – na drogach jest bardzo ślisko! Jadący od strony Buku muszą korzystać z objazdów z powodu wypadku, spore zamieszanie przy rondzie Rataje i na Naramowicach, gdzie zmieniła się organizacja ruchu.

Około 4.00 doszło do poważnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 307. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe na łuku drogi: czołowo zderzyły się tam skoda i volkswagen. 58-letni kierowca skody zginął na miejscu, kierowca volkswagena trafił do szpitala. Droga 307 zablokowana, kierowcy jadą objazdem przez Kalwy.

W samym Poznaniu korki w tradycyjnych miejscach: na Głogowskiej, Grunwaldzkiej, Baraniaka i Jana Pawła II oraz Niestachowskiej i Witosa. Spore zamieszanie na Naramowicach, gdzie się zmieniła organizacja ruchu – trwa tam układanie ostatniej warstwy nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Sarmackiej i al. Praw Kobiet, prowadzone są też prace na Lechickiej i zmienił się z tego powodu tor jazdy.

Z powodu kolejnego etapu prac na rondzie Rataje przejazd ul. Królowej Jadwigi w stronę ronda
jest możliwy jednym pasem ruchu, przesuniętym na torowisko tramwajowe.

IMiGW wydał ostrzeżenie – na drogach w całym regionie jest ślisko, może padać marznący deszcz i deszcz ze śniegiem, co powoduje oblodzenie – temperatura przy gruncie może spaść przy gruncie do -2 stopni Celsjusza. Ostrzeżenie obowiązuje do godziny 9.00 w poniedziałek.


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978