Poznań: Jedzielnia tym razem na Starym Rynku

Pyszne pierogi, zjawiskowe słodycze i aromatyczna, egzotyczna kuchnia indyjska. A wszystko to za 10 zł i na Starym Rynku. Jedzielnia ponownie zaprasza wszystkich smakoszy od 11.00 do 16.00.

Jedzielnia proponuje tym razem menu 5 restauracji ze Starego Rynku: “Miłość” zapewnia, że w sztuce kulinarnej stawia na sezonowe, kreatywne gotowanie w prosty, lecz nie banalny sposób. Inspiracje czerpie z polskiej kuchni tradycyjnej i podróży po całym świecie.

“U Myśliwych”, jak sama nazwa wskazuje, dziczyzna pokazuje swoje nowe atuty i warto spróbować steku z dzika czy sarny, zupy myśliwskiej czy choćby kaczki. Restauracja zaprasza też na dania kuchni ukraińskiej.

“Azyl- Kuchnia i przyjaciele” – to propozycja dla tych, którzy albo nie są zbyt głodni, albo z całego obiadu najbardziej lubią deser. Kolorowe, lekkie jak puch, smakowite ciasta i desery są dokładnie tym, czego potrzebują.

Restauracja Hatti zapewni z kolei dawkę egzotyki, bo oferuje dania kuchni indyjskiej i tajskiej w całym ich bogactwie. To doskonała okazja, by spróbować, jak smakują kuchnie uważane za najlepsze na świecie.

Pierogarnia “Niebo w gębie” proponuje oczywiście pierogi – ale za to ile i jakich! Są tu i pierogi wytrawne, półwytrawne, słodkie, z mięsem i bez. Wszystkich warto skosztować.

Przypomnijmy, że w tym roku władze miasta i spółka Targowiska zaplanowały 7 edycji Jedzielni: 5 odbędzie się w popularnych miejscach Poznania, w tym dzisiejsza na Starym Rynku, a dwie na rynkach: Jeżyckim i Wildeckim. To forma promocji poznańskich restauracji oferowana przez władze miasta, a jednocześnie pomoc dla przedsiębiorców, którzy ucierpieli podczas epidemii koronawirusa.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze