budowa tramwaju na Naramowice fot. PIM

Poznań: Jak poruszać się pieszo i rowerem na trasie budowy tramwaju na Naramowice?

Na zamkniętym odcinku ul. Naramowickiej zapewnione są przejścia i możliwość przejazdu dla rowerzystów, jednak zmieniają się one wraz z postępem prac budowlanych. Jak to wygląda teraz?

W rejonie parku Kosynierów rozpoczęły się roboty związane z konstrukcją torowiska, dlatego przejście przy ul. Ugory zostało przesunięte. Zmienił się także sposób dojazdu rowerowego i dojścia do sklepu Lidl na Naramowicach. Z kolei na zamkniętym odcinku ul. Naramowickiej ruch rowerowy aktualnie przewidziano w większości wschodnią stroną ulicy.

Ponadto między ul. Włodarską a wjazdem na wysokości os. Kosmonautów nr 21 powstaje droga technologiczna, która na czas inwestycji będzie dostępna także dla mieszkańców dojeżdżających do posesji oraz pieszych i rowerzystów.

Ze względu na dynamikę trwających robót, zmiany w sposobie poruszania mogą być konieczne nawet w ciągu dnia, gdy np. na teren inwestycji musi wjechać ciężki sprzęt. PIM prosi o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

PIM, el

0 0 votes
Oceń artykuł
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze