Stare Miasto Poznań fot. Sławek Wąchała

Poznań: Internetowa aukcja lokali. ZKZL zaprasza

Kolejna edycja aukcji najmu lokali użytkowych odbędzie się już 5 marca w formule online. Do wylicytowania będzie 26 lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach, jak zapewnia Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

To pierwsza aukcja w formule online – wszystkie dotychczasowe były przeprowadzane stacjonarnie. Na jej potrzeby powstała specjalna strona internetowa: www.aukcjelokali.pl, która umożliwi przeprowadzenie licytacji w trybie zdalnym.
– To wygodne, bezpieczne i intuicyjne narzędzie sprawia, że wielu przedsiębiorców będzie mogło wylicytować lokal bez wychodzenia z domu – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Strona jest już aktywna i wszystkie zainteresowane osoby mogą się już rejestrować i sprawdzić wszystkie niezbędne informacje o dostępnych lokalach. Warto wspomnieć, że wszystkie wyszczególnione pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Na licytację wystawiono 26 lokali użytkowych. Są bardzo różne, tak pod względem lokalizacji, jak powierzchni: najmniejszy z wystawionych ma 25 m kw., a największy aż 375 m kw. Mieszczą się przy Starym Rynku, Mielżyńskiego, Wielkiej, Fredry, Nowowiejskiego czy Dąbrowskiego. Są to lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową, jak i gastronomiczną.

Aukcję zaplanowano na 5 marca w godzinach od 12.00 do 14.00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 4 marca 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.

ZKZL

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze