Ethno Port, wolontariat fot M. Kaczyński CK Zamek

Poznań: Ethno Port szuka wolontariuszy

Pierwszy weekend września to festiwal Ethno Port Poznań, który oznacza możliwość spotkania z kulturami z całego świata. Zespół festiwalu właśnie rozpoczął nabór wolontariuszy. Kto kocha muzykę świata – musi tu być!

“Ethno Port to przede wszystkim ludzie – wspaniali artyści, wrażliwa, radosna publiczność i niezmordowany sztab organizacyjny, którego niezwykle ważną częścią są wolontariusze – cudowne, pełne energii i zaangażowania “silniczki” naszej festiwalowej machiny” – piszą organizatorzy Ethno Portu, zapraszając chętnych do zgłaszania się na festiwalowy wolontariat.

Poszukiwane są osoby otwarte, które nie boją się wielozadaniowości i lubią kontakt z ludźmi. Bardzo przydatna jest znajomość języków obcych. W końcu na Ethno Port przyjeżdżają goście z całego świata, więc może to też być jedna z niewielu szans popraktykowania w Poznaniu któregoś z egzotycznych i rzadkich języków – choć oczywiście angielski zawsze się przyda…

“Gwarantujemy: trzy dni festiwalowego szaleństwa, niezapomniane wrażenia, najdziwniejsze zadania, możliwość spotkania z cudownymi artystami i najbardziej szaloną ekipę współpracowników!” – piszą twórcy festiwalu. – “Jeśli chcecie stać się częścią ethnoportowego teamu – piszcie: wolontariat2021@ethnoport.pl”.

I jak tu oprzeć się takiemu zaproszeniu…?

Festiwal w tym roku odbywa sie pod patronatem portalu TenPoznan.pl.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze