UAM rektorat

Poznań: Dzień Kandydata Online na UAM

W sobotę, 30 maja, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na Dzień Kandydata Online, a już dwa dni później startuje rekrutacja na studia.

Dzień Kandydata UAM online prowadzony będzie na Facebooku i rozpocznie się już o godz. 10.00 na profilu uczelni. Będzie to prezentacja najważniejszych zagadnień dotyczących rekrutacji, studiowania, pomocy materialnej czy organizacji studenckich. Zaplanowana jest również specjalna część w języku angielskim oraz ukraińskim i rosyjskim dla kandydatów zagranicznych. Po godz. 13.00 Dzień Kandydata “przeniesie się” na profile FB poszczególnych wydziałów.

1 czerwca wszyscy kandydaci na studia na UAM, będą mogli zarejestrować się w systemie Internetowej Rekrutacji.
Termin startu zapisów na studia, pomimo szczególnych okoliczności, nie został przesunięty, jednak sam proces rekrutacji zostanie wydłużony. Od 1 czerwca kandydaci będą mogli założyć konto oraz dokonać wyboru kierunku, który chcą studiować na UAM.

Na wyniki matur w tym roku poczekamy jednak dłużej niż w poprzednich latach. Ogłoszenie wyników planowane jest na 11 sierpnia. Dopiero po tym terminie opublikowane zostaną listy rankingowe na wszystkich kierunkach UAM.

UAM, el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze