Ścieżka w koronach drzew oraz pomosty ułatwiające przejście na bagiennym terenie mają powstać jeszcze w tym roku w dolinie Cybiny.
Obecnie trwają prace nad szlakami rekreacyjno-turystycznymi w leśnictwie Antoninek za które odpowiadają Poznańskie Inwestycje Miejskie. Ich pierwsze efekty już widać. Całość ma być gotowa jeszcze w tym roku!
– Obecnie trwa układanie poszycia z materiałów kompozytowych, część ścieżki otrzyma nawierzchnię mineralną. Całość zabezpieczy balustrada o wysokości 1,1 m – tłumaczą przedstawiciele PIMu. Całość inwestycji ma uzupełnić mała architektura, która ma sprawić, że mieszkańcy Poznania dostrzegą walory rekreacyjne tych miejsc.
Źródło: PIM






