Poznań: Duże korki. Kolizje na Śródce i S11

Korki na Królowej Jadwigi fot. Alicja

Swoje trzeba odstać na wjazdach do Poznania na Głogowskiej, Starołęckiej, Baraniaka i S11, tradycyjnie też spore zamieszanie w rejonie Lechickiej i Naramowickiej oraz budowy św. Wawrzyńca. A dodatkowo przejazd utrudniają kolizje na Śródce i S11.

Od świtu korkowały się ulice tam, gdzie trwają prace remontowe, czyli Niestachowska, Żeromskiego, Naramowicka, Lechicka i oczywiście S11. Ale na S11 około godziny 7.00 dodatkowo sytuację utrudniła kolizja ciężarówki i samochodu osobowego do której doszło przy węźle Kórnik. Teraz już jednak ruch wrócił do normy i przejazd jest w miarę płynny.

Zamieszanie mamy wokół ronda Rataje, gdzie najwidoczniej niektórzy kierowcy dopiero dziś zauważyli zmianę organizacji ruchu. Z tego powodu od czasu do czasu korkuje się Królowej Jadwigi.

Również około 7.00 kolizja zakorkowała skutecznie rondo Śródka. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka, co zaowocowało korkami na Podwalu, Warszawskiej i Jana Pawła II.

Głogowska korkuje się do mniej więcej wiaduktu Kosynierów Górczyńskich, ruch spowolniony na Hetmańskiej – ale ogólnie sytuacja, jak na środek tygodnia, nie jest zła.

Podziel się: